Membrii noștri

Membrii clubului Lions 360 sunt oameni obisnuiti din Cluj Napoca, care provin din cele mai variate domenii de activitate, indiferent de nationalitate, convingeri religioase sau politice. Suntem persoane in general tinere (25-40 de ani) aflate in plin proces de dezvoltare profesionala sau de business. Ne reuneste dorinta de a ajuta si de a fi utili acolo unde este nevoie, acolo unde autoritatile prin institutiile si mecanismele lor nu rezolva eficient problemele.
Membrii clubului nostru initiaza proiecte sau sprijina proiectele altor cluburi Lions sau ONG-uri, identifica surse de finantare pentru fiecare proiect in parte, traiesc bucuria celor ajutati si inteleg ca mereu in viata o parte din ce ai castigat e bine sa o dai inapoi.  Oferim asadar, din resursele noastre de timp, energie si adesea si financiare.

vrei să deviI membru lions?

Ai disponibilitatea să oferi din timpul tău liber comunității?
Ai mult, mult suflet și ești sensibil la problemele altora?
Îți dorești să faci parte dintr-o comunitate de oameni activi și plini de energie pozitivă?

Scrie-ne pe adresa contact@lionsclub360.ro și hai să ne cunoastem.

preșendinți

Puiu Bucur